Piatok 24. 8. 2018
16:00 – 20:00 Prezentácia
17:00 – 18:00 Prehliadka cyklistickej trate – šprint triatlon
18:15 – 19:00 Plavecký tréning

Sobota 25. 8. 2018
Mladší žiaci/žiačky

  • • 10:00 – 10:40 ukladanie vecí do depa
  • • 10:45 výklad trate
  • • 10:50 predstavovanie
  • • 11:00 štart
  • • 11:30 – 11:40 vyberanie materiálu z depa
  • • 15:00 vyhlásenie výsledkov

Starší žiaci/žiačky

  • • 10:00 – 10:40 ukladanie vecí do depa
  • • 11:40 výklad trate
  • • 11:45 predstavovanie
  • • 11:50 štart
  • • 12:30 – 12:40 vyberanie materiálu z depa
  • • 15:00 vyhlásenie výsledkov

Nádeje C

  • • 12:50 – 13:15 ukladanie vecí do depa
  • • 13:20 výklad trate
  • • 13:25 predstavovanie
  • • 13:30 štart
  • • 14:40 vyberanie materiálu z depa
  • • 15:00 vyhlásenie výsledkov

Nádeje B

  • • 12:50 – 13:15 ukladanie vecí do depa
  • • 13:40 výklad trate
  • • 13:45 predstavovanie
  • • 13:50 štart
  • • 16:40 vyberanie materiálu z depa
  • • 15:00 vyhlásenie výsledkov

Nádeje A

  • • 12:50 – 13:15 ukladanie vecí do depa
  • • 14:15 výklad trate
  • • 14:20 predstavovanie
  • • 14:25 štart
  • • 14:40 vyberanie materiálu z depa
  • • 15:00 vyhlásenie výsledkov

Zmiešané štafety ELITE 2+1

  • • 14:50 – 15:15 ukladanie vecí do depa
  • • 15:25 výklad trate
  • • 15:30 predstavovanie
  • • 15:35 štart
  • • 17:40 vyberanie materiálu z depa
  • • 18:00 vyhlásenie výsledkov

Zmiešané štafety AGE-GROUP 2+1

  • • 14:50 – 15:15 ukladanie vecí do depa
  • • 15:25 výklad trate
  • • 15:30 predstavovanie
  • • 15:35 štart
  • • 17:40 vyberanie materiálu z depa
  • • 18:00 vyhlásenie výsledkov

Zmiešané štafety ŽIACI 2+1

  • • 14:50 – 15:30 ukladanie vecí do depa
  • • 16:50 výklad trate
  • • 16:55 predstavovanie
  • • 17:00 štart
  • • 17:40 vyberanie materiálu z depa
  • • 18:00 vyhlásenie výsledkov

Nedeľa 26. 8. 2018
1. vlna MUŽI 200. miesto a viac podľa poradia SlPo

  • • 08:50 – 09:20 ukladanie vecí do depa
  • • 08:25 výklad trate
  • • 08:30 predstavovanie
  • • 08:35 štart
  • • 10:20 – 10:35 vyberanie materiálu z depa
  • • 15:00 vyhlásenie výsledkov

2. vlna MUŽI 80-199. miesto a viac podľa poradia SlPo

  • • 10:45 – 11:15 ukladanie vecí do depa
  • • 11:20 výklad trate
  • • 11:25 predstavovanie
  • • 11:30 štart
  • • 13:10 – 13:20 vyberanie materiálu z depa
  • • 15:00 vyhlásenie výsledkov

1. vlna ŽENY

  • • 13:30 – 14:00 ukladanie vecí do depa
  • • 14:05 výklad trate
  • • 14:10 predstavovanie
  • • 14:15 štart
  • • 15:45 – 15:55 vyberanie materiálu z depa
  • • 18:00 vyhlásenie výsledkov

3. vlna MUŽI

  • • 16:05 – 16:35 ukladanie vecí do depa
  • • 16:40 výklad trate
  • • 16:45 predstavovanie
  • • 16:50 štart
  • • 18:00 – 18:30 vyberanie materiálu z depa
  • • 18:00 vyhlásenie výsledkov