Piatok 24. 8. 2018
16:00 – 20:00 Prezentácia
17:00 – 18:00 Prehliadka cyklistickej trate – šprint triatlon
18:15 – 19:00 Plavecký tréning
Sobota 25. 8. 2018
10:00 – 18:00 Prezentácia
Starší žiaci/žiačky
10:00 – 10:40 ukladanie vecí do depa
10:45 výklad trate
10:50 predstavovanie
11:00 štart štart. listina str. 1
11:40 – 11:50 vyberanie materiálu z depa
15:00 vyhlásenie výsledkov
Mladší žiaci/žiačky
10:00 – 10:40 ukladanie vecí do depa
11:40 výklad trate
11:50 predstavovanie
11:55 štart štart. listina str. 2
12:30 – 12:40 vyberanie materiálu z depa
15:00 vyhlásenie výsledkov
Nádeje A
12:50 – 13:15 ukladanie vecí do depa
13:20 výklad trate
13:25 predstavovanie
13:30 štart štart. listina str. 3
14:40 vyberanie materiálu z depa
15:00 vyhlásenie výsledkov
Nádeje B
12:50 – 13:15 ukladanie vecí do depa
13:40 výklad trate
13:45 predstavovanie
13:50 štart štart. listina str. 4
16:00 vyberanie materiálu z depa
15:00 vyhlásenie výsledkov
Nádeje C
12:50 – 13:15 ukladanie vecí do depa
14:15 výklad trate
14:20 predstavovanie
14:25 štart štart. listina str. 5
14:40 vyberanie materiálu z depa
15:00 vyhlásenie výsledkov
Štafety AG 2+1
14:50 – 15:15 ukladanie vecí do depa
15:25 výklad trate
15:30 predstavovanie
15:35 štart štartová listina
17:40 vyberanie materiálu z depa
18:00 vyhlásenie výsledkov
Štafety ELITE 2+1
14:50 – 15:15 ukladanie vecí do depa
16:15 výklad trate
16:20 predstavovanie
15:35 štart štartová listina
17:40 vyberanie materiálu z depa
18:00 vyhlásenie výsledkov
Štafety ŽIACI 2+1
14:50 – 15:15 ukladanie vecí do depa
16:15 výklad trate
16:20 predstavovanie
16:30 štart štartová listina
17:40 vyberanie materiálu z depa
18:00 vyhlásenie výsledkov
Nedeľa 26. 8. 2018
1. vlna – MUŽI
07:50 – 08:20 ukladanie vecí do depa
08:25 výklad trate
08:30 predstavovanie
08:35 štart štartová listina
10:20 – 10:35 vyberanie materiálu z depa
15:45 vyhlásenie výsledkov
2. vlna – ŽENY
10:45 – 11:15 ukladanie vecí do depa
11:20 výklad trate
11:25 predstavovanie
11:30 štart štartová listina
13:10 – 13:20 vyberanie materiálu z depa
15:45 vyhlásenie výsledkov
3. vlna – MUŽI
13:30 – 14:00 ukladanie vecí do depa
14:05 výklad trate
14:10 predstavovanie
14:15 štart štartová listina
15:45 – 15:55 vyberanie materiálu z depa
15:45 vyhlásenie výsledkov