Už druhý krát v rade bude Bratislava otvárať triatlonovú sezónu na nábreží Dunaja pretekmi s názvom SUPER ŠPRINT FTVŠ 2018, ktoré pripravuje agentúra Be Cool v spolupráci s Prestigio Realiz teamom. Preteky budú súčasťou Česko-slovenského pohára najvyššej kategórie.

Fanúšikovia triatlonu sa môžu tešiť na kompletnú juniorskú a seniorskú česko-slovenskú špičku na čele s olympionikom a minuloročným víťazom Janom Čelustkom. Samozrejme na štarte nebudú chýbať ani ďalší poprední zahraniční triatlonisti z Maďarska, Poľska, Ruska…

Domáci fanúšikovia sa môžu tešiť na našu najúspešnejšiu triatlonistku Romanu Gajdošovú, ktorá sa minulý rok umiestnila v Top 10 na svetovom pohári. Preteky sú určené nie len pre vrcholových atlétov, ale predovšetkým pre hobby pretekárov, triatlonových nováčikov a všetkých, ktorí by si chceli vyskúšať tento jedinečný formát pretekov. V sobotu sa môžete tešiť na eliminačné súboje všetkých vekových kategórií od 6 rokov. Program vyvrcholí v nedeľu, finálnymi súbojmi tých najlepších.